O MNIE - Akademia ARBIZ | Szkolenia z wystąpień publicznych, trenerskie

Andrzej Różański Trener Wystąpień Publicznych
Przejdź do treści
O Andrzeju i Akademii ARBIZ
HISTORIA

Moja wizja się ziściła w misji i działaniach

Dzisiaj jestem osobą komunikatywną, otwartą na innych ludzi, kiedyś tak nie było. Pomaganie ludziom jest mi bliskie i sprawia wiele przyjemności. Między innymi dzięki temu zrodziła się myśl, by uczyć innych, tego co sam już się nauczyłem. Postanowiłem założyć firmę szkoleniową AKADEMIĘ ARBIZ.

Wiele razy słyszałem pytanie skąd się wzięła nazwa ARBIZ. Odpowiedź jest prosta. Przed rejestracją zastanawiałem się jaką nazwę wybrać dla swojej firmy. Postanowiłem, że nazwa powinna być bliska moim pasjom i mi osobiście.
A - Andrzej
R - Różański
BIZ - BIZnes

Akademię ARBIZ założyłem 02.02.2009 roku i było to w momencie kryzysu w Polsce. Przy okazji rejestracji firmy w Urzędzie Miejskim udzieliłem krótkiego wywiadu do Gazety Wyborczej, dlaczego w kryzysie zakładam biznes.
Przetrwałem niejeden kryzys w Polsce :-)    Zobacz screen
MISJA

Pomagać, tym, którzy tej pomocy potrzebują.

W życiu swoim szedłem krętą drogą. Zatrzymałem się w szpitalu onkologicznym mając 26 lat. Dłuższą chwilę tam poleżałem, mając wiele czasu na refleksje o swoim życiu.
Wiedziałem, że wcześniej inspirowały mnie szybkie samochody, sporty walki kontaktowej, życie na granicy. Doszedłem do wniosku, że podążając tą drogę nie będę szczęśliwy.

Wtedy postanowiłem, że jeśli uda mi się wyjść z tego szpitala, to zmienię swoje życie. Wyszedłem z postanowieniem i chęcią realizacji.

Postanowiłem zmienić swoje życie stawiając na własny rozwój, pomoc innym.
Pierwszym moim krokiem, było założenie fundacji i pomoc ludziom i trwało to kilka lat obok pracy etatowej.
Drugim krokiem, było założenie firmy szkoleniowej Akademii ARBIZ.

Założyłem sobie, że chcę uczyć tych, którzy będą potrzebować mojej pomocy. Pomogę im w tym, co sam zdobyłem i jaki się stałem. Postawiłem na komunikację w wielu sferach życia i biznesu tj. biznesowej, trenerskiej i prawnej.
Uczę się poznawać siebie i swoje możliwości.
Dzięki temu pomogę Tobie.
15
MOJE
DOŚWIADCZENIE

Od 2009 roku, tj. od piętnastu lat pomagam ucząc: jak się komunikować, jak przemawiać, jak występować publicznie, jak skutecznie wpływać na innych.
Uczę trenerów, jak uczyć dorosłych, by mogli odnosić sukcesy w swojej pracy.
Prowadzę szkolenia prawne dla firm z zakresu AML, oraz psychologii świadka, co oznacza, że przygotowuję w zakresie komunikacji do składania oświadczeń i zeznań.

2400
PRZEPRACOWAŁEM
DNI UCZĄC

Na sali szkoleniowej przepracowałem ponad 2400 dni szkoleniowych. Dodatkowo powinienem policzyć jeszcze sesje online, sporo.
Pozwoliło mi to zdobyć bogate doświadczenie praktyczne, wzbogacając moją wiedzę. Dzięki temu wiem jak mogę pomóc moim studentom już od pierwszego spotkania.

7500
PRZESZKOLIŁEM
STUDENTÓW

Podczas moich szkoleń miałem przyjemność uczyć ekspertów, managerów, pracowników, szefów firm, urzędników i studentów.
Razem przeszkoliłem już ponad 7 500 osób.
1270
PRZEPROWADZIŁEM
SESJI INDYWIDUALNYCH

Przeprowadziłem ponad 1200 godzin sesji indywidualnych dla moich studentów w zakresie szeroko pojętej komunikacji - werbalnej i niewerbalnej, charyzmy, autoprezentacji, tremy, pewności siebie,  riposty, przemawiania, prezentowania, negocjacji i przywództwa.

Miałem przyjemność udzielić wywiadu do Gazety Wyborczej.
Wywiad ukazał się 30.08.2014
w dodatku Na Pamięć, a przeprowadziła go Iwona Dominik.
Tematem było opanowanie stresu przed przemówieniem.
Już w 2010 zostaliśmy docenieni za jakość szkoleń i obsługi klienta.
Zobacz artykuł i galerię zdjęć.
Wróć do spisu treści